Şefim Yanımda Dünyasına Hoşgeldin
Bizi Tercih Ettiğin İçin Teşekkürler

Öncelikle kendimden bahsetmem gerekirse Türkiye’nin hemen hemen her şehrindeki otel, restaurant, catering ve cafe-bistroların profesyonel mutfak şeflerine, dünyanın bir çok ülkesinden ithal ettiğimiz ve yurt içinden özel olarak temin ettiğimiz ürünlerin tanıtımını yapıyorum. Yine bu ürünlerle geliştirmiş olduğum reçetelerin menülere entegre olmasını sağlıyorum.

Şefim Yanımda Kit’lerini, özenle seçtiğimiz ürünlerle, pratik ve bir o kadar lezzetli tarifleri oluşturarak ve buna dünya mutfağı alanındaki tecrübemizi de katarak senin için hazırladık. Uzak Doğu mutfağından, Tex Mex lezzetlerine, İtalyan mutfağından Akdeniz tatlarına uzanan tarif zincirinden birisi mutlaka senin için! Üstelik yapımı da çok pratik !

Kit içerisinde: yemeğinde kullanacağın gerekli malzemeleri ve detaylı yemek tariflerini bulabilirsin.

Ayrıca kutunun üzerindeki karekodları (QR kod) okutarak, en pratik haliyle hazırlanmış tarif videosunu izleyebilirsin. Lezzetine doyulmaz menüleri hazırlayabilir, sevdiklerinle paylaşabilirsin. Tüm soruların için ‘’sefimyanimda.com/sefinesor’’da her zaman yanındayım. Ayrıca info@sefimyanimda.com mail adresinden de bana ulaşabilirsin.

En sevdiğin lezzetleri keyifle ve birlikte yapmak dileğiyle…

Şefim Yanımda Kurumsal Şef Onur Meriç